FURNITURE AND ART OBJECTS, ANCIENT AND MODERN PAINTINGS

samedi 13 juin 2020 14:30
Lyon, 8, rue de Castries 69002 Lyon
Download the PDF
Printable results
https://www.interencheres.com/meubles-objets-art/mobilier-et-objets-dart-tableaux-anciens-et-modernes-266761/
SEARCH
Item 351 à 400 on 438
Result : 700 EUR
Lot354
Estimation :
300 - 500 EUR
Result 700 EUR
Result : 1 400 EUR
Lot356
Estimation :
1500 - 2500 EUR
Result 1 400 EUR
Result : 350 EUR
Christ en ivoire sculpté.
XIXème siècle....
Result : 300 EUR
Result : 1 600 EUR
Lot376
Estimation :
400 - 600 EUR
Result 1 600 EUR
Result : 900 EUR
Result : 3 000 EUR
Lot383
Estimation :
1400 - 1800 EUR
Result 3 000 EUR
Result : 1 700 EUR
Lot384
Estimation :
1200 - 2000 EUR
Result 1 700 EUR
Result : 1 580 EUR
Lot386
Estimation :
1200 - 1500 EUR
Result 1 580 EUR
Result : 1 400 EUR
Lot388
Estimation :
1400 - 1800 EUR
Result 1 400 EUR
Result : 750 EUR
Result : 310 EUR
Item 351 à 400 on 438