VIRGILE. P. VIRGILII MARONIS OPERA.Cum integris... - Lot 31 - Conan Belleville Hôtel d'Ainay

Lot 31
VIRGILE. P. VIRGILII MARONIS OPERA.Cum integris commentariis Servii, Philargyrii, Pierii. Accedunt Scaligeri et Lindenbrogii Notae ad Culicem, Cirin, Catalecta. Ad Cod. Ms. Regium Parisiensem recensuit Pancratius Masvicius. Cum indicibus absolutissimis & figuris elegantissimis. 1736. Deux volumes in-4, reliure de Vélin. Les volumes comprennent Les Bucoliques, Les Géorgiques, l'Énéide, Culex, Ciris et le Catalepton. Illustré de bandeaux gravés par Antonio Visentini. Usures, tâches.
Mes ordres d'achat